Obec Plaveč
dnes je 22. 07. (pondelok), čas: 19:25, meniny má: Magdaléna

Deň hradu

DEŇ HRADU 2018

Piaty ročník podujatia Deň hradu Plaveč sa uskutoční v nedeľu 26.8.2018.

V roku 2018 sa hradné slávnosti uskutočnia jubilejný, piaty krát. Program začne o 13:00 hod. slávnostnou sv. omšou, po ktorej bude nasledovať bohatý kultúrny program vrátane sprievodných podujatí. 

PODMIENKY PRE PREDAJCOV /r. 2018/
Na akcii je povolený iba predaj hračiek, bižutérie a cukroviniek. V prípade, že máte záujem o takýto predaj, musíte o to požiadať mailom, alebo telefonicky. Predaj akéhokoľvek jedla a nápojov je zakázaný!
Predajný stánok nesmie presiahnuť rozmer 2x3m (v prípade prekročenia rozmerov sa suma zvyšuje). Poplatok za jeden stánok hračiek, bižutérie, balónov a pod. je 15€. Poplatok za predaj cukroviniek je 35€. Výhradné právo na akýkoľvek predaj sa na základe rozhodnutia oraganizátorov neudeľuje!


Kontakt: dzatkyprevsetko@gmail.com, tel.: 0907/304 341 
Predajcovia musia oznámiť svoj záujem predávať na podujatí najneskôr 10 dní pred konaním akcie, t.j. do 16.8.2018. 

ORGANIZÁCIA DOPRAVY
Pre všetkých návštevníkov bude pripravené veľkokapacitné parkovisko v tesnej blízkosti hradu (100m, na lúke). Vstup autom priamo na hrad bude povolený iba organizátorom, účinkujúcim, remeselníkom, ZŤP osobám, záchranárskym vozidlám a vozidlám s povolením VIP. Prístupové cesty pre vozidlá, ako aj peších návštevníkov budú označené smerovými tabuľami. 
Žiadame všetkých návštevníkov, aby rešpektovali pokyny organizátorov a polície! 

ORGANIZAČNÁ MAPA PODUJATIA